KAPASİTELERİMİZİ KEŞFEDİN

DBL Lojistik’in yalnızca kaliteli taşıyıcıları kullanan esnek modeli, gelişmiş hizmet seviyelerinden, daha fazla esneklikten ve belirli süreli teslimatlardan yararlanmanız anlamına gelir. Nakliye yönetimi ve planlamasındaki uzmanlığımız, ihtiyaçlarınızı karşılayan bir çözüm tasarlamamıza ve ayrıca hava durumu gibi herhangi bir olay kesintisine hızla yanıt vermemize olanak tanır.

Küresel kontrol kuleleri ağımız ve en son teknolojiyle, olumsuz hava koşulları, ek teslim alma veya bırakma ya da yoğun trafik gibi durumları izleyebiliyor ve bunlara dinamik olarak tepki verebiliyoruz, yani ürünleriniz her zaman seyahat ediyor demektir. En verimli rota.

Varlık tabanlı olmayan yol ağımız size esneklik, iyileştirilmiş hizmet seviyeleri, hızlandırılmış teslimat, azaltılmış doğrudan ve dolaylı maliyetler ve çok daha az karmaşıklık sağlar. Dünyayı kapsayan entegre Yol ağları.

Transit Taşımacılık

Kombine demiryolu karayolu taşımacılığı, riski azalttığı için özellikle tehlikeli malların nakliyesi için çok uygundur.

Daha Fazlası
Karayolu Taşımacılığı

Sürekli değişen lojistik ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde desteklemek için nakliye hizmetlerimizi geliştiriyoruz.

Daha Fazlası
Denizyolu Taşımacılığı

Deniz-Hava kargosu, en son yüklenen ve ilk boşaltılan kargo olup, aktarma sürelerini ve riski azaltır.

Daha Fazlası
Havayolu Taşımacılığı

AIRFAST hizmetlerimiz, mallarının acilen teslim edilmesine ihtiyaç duyan müşteriler için tasarlanmıştır.

Daha Fazlası
Tedarik Zinciri

67 ülkede küresel bir varlığa sahip olan DBL Lojistik, dünyanın en büyük nakliye şirketlerinden biridir.

Daha Fazlası

Etkili çözümler

Dünyanın en büyük şirketlerinden bazılarının karmaşık küresel tedarik zincirlerine etkili çözümler sunma konusundaki deneyimimizden faydalanırsınız. İster Hava ve Denizyolu Taşımacılığı ürünlerimize basit bir uzantı içeriyor, ister depoda bir gelişme anlamına gelsin, isterse tamamen yeni bir entegre tedarik zinciri modeli gerektiriyor olsun, her yenilikten faydalanırsınız.

Zengin bir deneyim

Her yeni çözüm, deneyimimizin zenginliğine ve dolayısıyla yeterliliğimize ve güvenilirliğimize katkıda bulunur. Tüm bunlar, TransCargo’daki ekibi neden işinizi desteklemek için çözümlere olan tutkularını uygulamaya hazır bulacağınızı açıklıyor.

GÜVENLİ VE HIZLI

Dünyanın en büyük şirketlerinden bazılarının karmaşık küresel tedarik zincirlerine etkili çözümler sunma konusundaki deneyimimizden faydalanırsınız.

TAŞIMACILIK

İster Hava ve Denizyolu Taşımacılığı ürünlerimizin basit bir uzantısı olsun, ister depolamada bir gelişme anlamına gelsin, her yenilikten faydalanırsınız.

7/24 GÜVEN

Tüm bunlar, DBL Lojistikdeki olağanüstü destek ekibini neden işinizi desteklemek için çözümlere olan tutkularını uygulamaya hazır bulacağınızı açıklıyor.